09174434044


نکاتی درباره لوازم یدکی ولوو

پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

تولید قطعات خودرو و لوازم یدکی ماشین‌های سنگین امروزه توسط شرکت ولوو و دیگر شرکت‌ها به دیگر کشورهای دنیا، عرضه می‌شود. شرکت ولوو در جهت تولید لوازم یدکی ماشین آلات سنگین گام بلندی برداشته است. همان طور که می‌دانید استفاده از لوازم یدکی برای تمامی رانندگان به ویژه رانندگان ماشین‌های سنگین امری بسیار ضروری و واجب است. از لوازم یدکی ولوو سنگین می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

تاریخچه شرکت اسکانیا

پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

مختصری از تاریخچه شرکت اسکانیا اولین شروع شرکت اسکانیا به تاریخ ۱۸۹۱ بر می‌گردد، زمانی که یلیپ ورسن کارخانه‌ای جهت ساخت واگن‌های راه آهن تأسیس کرد. از طرفی در اوایل سال ۱۹۰۰ یک کارخانه دوچرخه سازی توسط گوستاو اریکسون راه اندازی شد، که نام آن را اسکانیا گذاشت. بعد از مدتی این کارخانه به سمت صنعت خودرو سازی پیش رفت و با شرکت یلیپ ورسن ترکیب شد. رفته رفته شرکت اسکانیا به تولید اتوبوس هم روی آورد و تا سال ۱۹۲۰ تولیدات این شرکت به اتوبوس و کامیون اختصاص یافته بود. این روند همچنان تا شروع جنگ جهانی ادامه داشت، تا اینکه بعد از جنگ جهانی دوم آنها دوباره شروع به تولید اتوبوس‌ها و کامیون‌ها کردند و توانستند شهرت جهانی پیدا کنند. کامیون‌ها و اتوبوس‌های اسکانیا از سه دهه قبل تا کنون در ایران نقش مؤثری داشته اند. شرکت عقاب افشان نماینده تولید اتوبوس و ماموت نماینده خودروهای سنگین سکوی پرتاب اسکانیا در ایران بوده اند. عقاب افشان از قبل تر نماینده قطعات یدکی محصولات اسکانیا بود و از آنجا که قیمت و کیفیت محصولات آن بسیار مناسب و درایران فراگیر شده بود، خیلی زود به بخش مهمی از نیازهای حمل و نقل مسافربری تبدیل شد. امروزه شاهد طیف گسترده ای از اتوبوس‌های اسکانیا در ناوگان حمل و نقل بین شهری هستیم که با رضایت مندی رانندگان و مسافران همراه بوده است.

نکاتی درباره لوازم یدکی

پنجشنبه, 2 اردیبهشت 1400

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان